Hız Kafası​

CNC Tezgahlar için Hız Kafası

Trakya Kesici Takımlar, hız kafaları gibi işleme makinelerinde kullanılan özel bileşenleri satışa sunmaktadır. Hız kafaları, CNC tezgahları ve diğer işleme makinelerinde işleme hızını kontrol etmeye yardımcı olan önemli bir parçadır. İş parçalarını daha doğru ve etkili bir şekilde işlemek isteyenler için Trakya Kesici Takımlar’ın sunduğu çeşitli ürünleri inceleyebilirsiniz. İşleme makinelerinde daha iyi performans ve kontrol için Trakya Kesici Takımlar’a göz atın!

TaeguTec, yeni maksimum 70 bar yüksek basınçlı kesme sıvısı tipi TYPHOON-HPC yi piyasaya sürdü. TYPHOON ailesine, makinenin dahili soğutma sistemi tarafından tahrik edilen küçük çaplı takımlar için TYPHOON- HPC yüksek performanslı iş milleri eklenmiştir.

Bu yüksek hızlı iş mili hattı, makine iş milini sabit tutarken yüksek basınçlı dahili soğutma sıvısı ile TYPHOON-HPC içindeki dönen türbinler aracılığıyla çalışır. Onu mevcut aileden ayıran şey, soğutma sıvısı basıncı çalışma aralığıdır.

Yeni iş milleri, sınırlı dönüş hızlarına sahip ancak yüksek basınçlı içten kesme sıvısı özelliğine sahip makineler için 40-70 bar aralığında çalıştırılır. Daha yüksek akış hızı kapasitesine sahip TYPHOON-HPC, mevcut TYPHOON ürün yelpazesini genişletir.