Derin Delik MatkaplarıDelik açma > Derin Delik Matkapları

T-DEEP (TRGD, Değiştirilebilir Tabanca Matkap)
Talaşlı İmalat için Özel Tasarlanmış Uç Tipi Gundrill
Merkez, Gundrill Makineleri
» Eşsiz kesme kenarı geometrisi,
optimize edilmiş talaş şekli oluşturur.

» Son derece hassas taşlanmış kesici uç, yüksek delik kalitesi sağlar ve

doğru delik çapları (IT10).

» TOGT kesici ucun benzersiz silicisi, ekstra ince bir yüzeyi garanti eder

pürüzlülük

» Doğrudan montaj sistemi tasarımı sayesinde azaltılmış duruş süresi.
TaeguTec’in derin delik delmeye yönelik T-DEEP tabanca matkapları arıza süresini azaltır ve kalıp, enerji üretimi, rüzgar enerjisi, otomotiv, gemi yapımı, takım tezgahı, demiryolu ve petrol ve gaz gibi çeşitli endüstrilere
uygulanabilir.

T-DEEP gundrill’leri 16 mm-28 mm çap aralığında sunulur ve derin tutma işleme için özel olarak tasarlanmış bir dizi kesici uç olan TOGT serisi ile birlikte sunulur ve optimize edilmiş talaş şekilleri oluşturan üç kesme
kenarlı bir talaş ayırıcı ile vurgulanır. pozitif talaş açısı ve yüksek delik yüzey kalitesi ve yüksek ilerleme için silici.

TRGD / TRGDL tipi – Uç tipi gundrill

İşleme merkezi ve gundrill makineleri için özel olarak tasarlanan müşteriler, sürücü tiplerine veya kanal uzunluğuna göre seçim yapabilir.
TUTUCULAR


UÇLAR -Taşlanmış tip 3 köşe kesici uç

-Yüksek pozitif talaş yüzeyi

-Talaş ayırıcı kesme kenarı

-Silecek geometrisi

İyi yüzey kalitesi ve yüksek ilerlemeli delme

Derin delme matkapları, yüksek hassasiyet ve dayanıklılık gerektiren işlerde kullanılan özel matkaplardır. Bu matkaplar, ince ve uzun bir şekle sahip olan kesici uçlara sahiptirler ve aynı zamanda daha yüksek kesme gücü sağlamak için
çapraz açılı dişlere sahiptirler.

Derin delme matkapları, özellikle metal ve sert malzemelerde kullanılır ve normal matkaplardan farklı olarak daha yüksek bir hız ve devir sağlarlar. Bu matkaplar ayrıca, iş parçasının içine derin delikler açmak için de kullanılabilirler.

Derin delme matkapları, özel bir yüzey işlemi ile kaplanarak daha uzun ömürlü hale getirilirler. Ayrıca, çeşitli boyutlarda ve tiplerde mevcutturlar, bu nedenle farklı işler için farklı derin delme matkapları kullanmak gerekir.

Sonuç olarak, derin delme matkapları özel tasarımı ve malzemeleri sayesinde zorlu işlerde yüksek performans sağlarlar ve endüstriyel işlemler için önemli bir araçtır.